go_to_content
Mercedes A-klasse Hatchback
Mercedes A-klasse Hatchback

De vaak geteste A-klasse

In menige rijtest is de Mercedes A-klasse al eens vergeleken. En keer op keer komt de sportieve hatchback weer goed uit de verf. Nu er veel plug-in hybrides op de markt komen, mocht de Mercedes A250e het opnemen tegen de Audi A3 Sportback 40TFSIe en de Seat Leon 1.4 e-Hybrid. De Mercedes is krachtiger en levert meer elektrische kilometers dan zijn tegenstanders. De tussensprints wint de Mercedes en ook bij hoge snelheden komen de acht versnellingen goed tot hun recht. Nogmaals een rijtest waar de Mercedes A-klasse onverslaanbaar blijkt.

Kies je gewenste uitvoering

Mercedes A-klasse Hatchback

A 180 7G-DCT Business Solution

Met o.a. verwarmde voorstoelen, DAB+, achteruitrijcamera,10 inch mediadisplay, LED-koplampen en lichtmetalen velgen. Vanaf €35.995,-
Mercedes A-klasse Hatchback

A 180 7G-DCT Bus. Sol. AMG (LeaseLinq's keuze)

Met extra uitrusting als o.a. AMG styling, verlaagd comfortonderstel, nightpakket, 18 inch lichtmetalen velgen en sfeerverlichting. Vanaf €39.495,-

A 250e 8G-DCT Bus. Sol. Luxury Limited

72km elektrisch rijden (WLTP). Met o.a. MBUX Augmented Reality voor navigatie en sieruitlaten. Vanaf €40.495,-

Klanten geven ons gemiddeld een 9,4

"Met de Duurzame Adviseurs hebben wij drie jaar geleden actief ingezet op een 100% elektrisch wagenpark. Onze adviseurs zijn door het hele land actief en hebben allemaal hun eigen wensen en behoeften. Een goede partner die snel kan schakelen is daarom enorm belangrijk en dat hebben we gevonden in LeaseLinq. Met de persoonlijke en snelle service zorgt LeaseLinq voor passende adviezen. Dat scheelt ons veel tijd en daarmee ook geld."

10
Door: De Duurzame Adviseurs, Amersfoort

"Gedurende onze samenwerking hebben wij gemerkt dat LeaseLinq ons echt probeert te ontzorgen qua lease-gerelateerde zaken. De wijze waarop dat gaat, met een vaste contactpersoon die meedenkt en een stap extra voor je zet, is heel prettig! Het grootste voordeel vinden wij enerzijds dat er een partij is die met je meedenkt en anderzijds dat we als organisatie niet vastzetten aan een leasemaatschappij. Dit geeft een gevoel van flexibiliteit."

10
Door: QL Projectburo, Houten

Inmiddels komt mijn derde auto via Leaselinq. Ben tot nu toe super tevreden! De service is goed en ik vond het zelfs gezellig om samen de verschillende mogelijkheden te bespreken.

10
Door: Davey, Zaltbommel
Meer weten over de Mercedes A-klasse?
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie over de auto of een vrijblijvende offerte op maat.
Neem contact op